Сторінки

Читаємо під час карантину

Карантин  – прекрасний час, щоб залишитися на самоті із книжкою, що має загадковий та пізнавальний сюжет. Пропонуємо дуже різноманітний список книжок на будь-який смак і читацький досвід. Обирайте! 


Для учнів молодших класів

"Щоденник слабака". Джеф Кінні

Всесвітньо відома серія «Щоденник слабака» стане найкращим другом дітям віком від 10 років. Дитинство — жахлива пора. Й кому це знати краще, як не Ґреґу Гефлі! Середня школа, де вчорашня дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків, які вже й бороду голять, це просто катастрофа якась. Але Ґреґ не втрачає оптимізму й ділиться з нами своїми пригодами й порадами.


Серія складається із 7 книг, кожна з яких захоплює із першої сторінки.
"Щоденник слабака. Книга 1".


"Щоденник слабака. Книга 2. Зоряний час Родрика""Щоденник слабака. Книга 3. Остання крапля"."Щоденник слабака. Книга 4. Канікули псу під хвіст"."Щоденник слабака. Книга 5. Бридка правда"."Щоденник слабака. Книга 6. Стінна лихоманка"."Щоденник слабака. Книга 7. Третій зайвий".


"Бабця-бандитка". Девід Вольямс

Знайомтеся, це Бенова бабуся. Вона наче зійшла зі стоінок підручника: товсті окуляри, сиве волосся, латки на закасаних рукавах, та виявляється що вона... міжнародна злодійка, викрадачка коштовностей!
"Велика втеча дідуся". Девід Вольямс

Зворушлива історія маленького хлопчика та його улюбленого дідуся. Вирушайте разом із героями у неймовірну подорож літаком над Лондоном і здійсніть втечу з неймовірними пригодами, сповненими смішних ситуацій і людяності.


"Як створити всесвіт із 92 хімічних елементів".

 Едріан Дінгл

Змістовні статті, просте викладення тексту, безліч чудових ілюстрацій, на яких усе детально показано, дозволяють легко засвоїти матеріал. 
Багато інформації подано у вигляді схем, порівняльних таблиць, графіків, діаграм. Із книжки можна дізнатись багато цікавого про мінерали, живу природу, їжу і ще цілу низку речей. Розглянуто склад мила, бензину, сірників, металевих монет; розповідається, наприклад, що таке телевізор з хімічної точки зору, чому феєрверк виходить кольоровим, чому ртуть рідка. У деяких розділах пропонується зробити дослід. Можна самотужки виготовити електромагніт, гоночну машину, настільний вулкан. Книжка написана з гумором, в ній повно дотепних рецептів. Один із рецептів розповідає, як власноруч зробити людину. 
Ця книжка призначена не лише для дітей 8–12 років, але й батьків, чиї діти ще у віці «чомучок».
Особливості книжки "Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів":
• На звороті суперобкладинки таблиця Мендєлєєва
• Зрозумілий текст, дотепні чудові ілюстрації для легкого засвоєння матеріалу
• Багато інформації подано у вигляді схем, порівняльних таблиць, графіків, діаграм
• У деяких розділах пропонується зробити дослід
• Книжка написана з гумором, в ній повно дотепних рецептів
• Ця книжка призначена не лише для дітей 8-12 років, але й батьків, чиї діти ще у віці "чомучок".


Для дітей середнього і старшого шкільного віку

"Паперові міста". Джон Грін 

«Паперові міста» Джона Гріна - це не просто оповідка з життя американських підлітків. Це книга про пошуки себе та свого місця в світі. Про те, чи треба миритися з ситуацією, яка тобі не подобається, чи спробувати її змінити. Про те, чи справді ми закохані в людину, чи створюємо собі її образ? І що взагалі реально? Минуле? Майбутнє? Картини, які малює твоя уява? Чи момент «тут і тепер» в якому ти існуєш? 


Немає коментарів:

Дописати коментар