Сторінки

Книжкові новинки"На щастя, молоко". Ніл Ґейман
Від лауреата численних літературних нагород, таких як Премія Г'юґо, Премія Неб'юла та Премія Брема Стокера, медалей Ньюбері та Карнегі! Дитяча повість автора світових бестселерів Ніла Ґеймана розповідає неймовірну історію тата, який вийшов по молоко і зустрів на своєму шляху захопливі пригоди з піратами, динозаврами, давніми цивілізаціями, інопланетянами, поні, вампірами та мандрівками в часі.
Ця чудернацька історія трапилася за абсолютно банальних обставин. У будинку закінчилося молоко. Мама у відрядженні, тато - за головного. Саме він змушений плентатися до магазину. Але дорогою його викрадають ... справжнісінькі інопланетяни.

"Пригоди капітана Підштанька. Книга 1". Дейв Пілкі
Видавнича група КМ-Букс.


Джордж із Гарольдом придумали найвидатнішого супергероя усіх часів і народів, а зараз намагаються його оживити. Зустрічайте: Капітан Підштанько власною персоною! Справжнє ім’я цього героя є страшною таємницею, тож навіть він сам не здогадується, що ця розповідь — про нього.
Веселі пригоди з коміксами. 


COLLINS BIG CAT: СЕРІЯ КНИГ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ВІД 3 ДО 12 РОКІВ 
Тисячі европейських шкіл використовують цю програму для розвитку дитячого читання

          В Україні вперше представлена серія книжок видавництва КМ-Букс для розвитку дитини Collins Big Cat. Вони створенні із класичних творів, казок, віршів та оповідань, а широкий діапазон нон-фікшн книжок має заохотити досліджувати різноманітні теми від спорту до науки.
          Серія складається із сотні примірників, а 20 книжок будуть українською мовою.
          Видання мають на меті допомогти дитині поступово збагачувати словниковий запас, розвивати аналітичні навички, дізнаватися цікаві факти з історії, географії та інших наук.

Книги з цієї серії можна замовити за посиланням:
https://www.yakaboo.ua/book_series/view/Collins_Big_Cat/


ТОП-10 книг для дітей від українських авторів

1. Наталя Рябцева. "Петрикові вихованчики"  

Книжка розповідає про хлопчика Петрика. Він приїхав у село до своїх бабусі та дідуся, які вчать малого Петрика розрізняти добро і зло. Як на мене, то книга розрахована для дошкільного віку, адже вона вчить дітей розпізнавати, що добре, а що - погано, тоді як школярі вже більш-менш розуміють різницю.
2. Василь Слапчук. "Риба під парасолем"

Книжка розповідає про те, як після прокляття двох школярок дідусь зменшився і став таким, як його онук Миколка. Сповнена гумору, прекрасна книга! Раджу всім прочитати!


3. Наталія Щерба "Часодії"

Твір розповідає про Василину - дівчинку дванадцяти років, яка займається гімнастикою. Вона довго не бачила свого батька, аж ось він з'являється і забирає дівчинку в Ефлару - часодійний світ, де вона виявляє свій часодійний дар. Серія складається з дев'яти книг, до яких входить і міні-щоденник часодія - часолист.

4. Михайло Слабошпицький "Павлинка і пташиний брат"


Ця книжка - збірка гарних та цікавих оповідань. Вона буде корисна як для школярів, так і для дошкільнят, тому що деякі герої ще не ходять до школи. 


5. Михайло Слабошпицький "Чудасія на балконі"

Це збірка оповідань про тварин. Тут багато героїв: і рибенятко, і 

зайчик, і котик, і навіть чудасія на балконі. Яка? Дізнайтесь, 

прочитавши книгу! 6. Юрій Горбачевський "Фестиваль планет"

Ця книга розповідає про День народження хлопчика-астронома Яна, який увечері не захотів спати і разом зі своєю сестрою Марічкою дивився у подарований телескоп та помалу розгадував історію, яка сталася багато світлових років тому... Дуже хороша та цікава книга, котру із захопленням прочитають навіть ті, хто не цікавиться космонавтикою. 
7. Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки"

Не кажіть, що цієї книги ви не читали або не чули про неї! Сповнена 

гумору, вона дуже сподобається і вашим дітям
8. Всеволод Нестайко "Чарівні окуляри"


Книга розповідає про захопливі пригоди двох хлопчиків, один з яких побачив записку "Шукай чарівні окуляри! Ритас" і розказав про це другові. Тепер вони удвох шукають чарівні окуляри. Весела і неймовірно захоплива історія!

a

Немає коментарів:

Дописати коментар